Ароматизація приміщень

Показано 20 з 22 (2 сторінки)
Об'єм: 75 мл
Тип роботи : автоматичний
Аромат: фруктовий
Площа: до 20кв.м
Макс режим роботи 90 днів
Кількість порцій: 3000
Країна виробник: Тайланд
Тілько для диспенсерів Tork.

Автоматичний освіжувач повітря Тропік, ТОРК

Артикул: 236051
316.06 грн.

 

Може здатися, що ароматизатори для торгових приміщень не мають істотного значення. Але насправді це зовсім не так. Американські дослідження показали, що запахи впливають на поведінку людей. Вони можуть, в тому числі, в значній мірі збільшити кількість продажів. Внаслідок цього багато підприємств сьогодні використовують ароматичне вплив на відвідувачів, щоб в результаті домагатися тих чи інших цілей.

Основні види ароматизаторів

Якщо вам потрібен той чи інший аромат для приміщення, купити в Києві пристосування, яке його видає, не складає ніяких проблем. На нашому сайті представлена ​​велика кількість їх типів, які істотно відрізняються між собою. Серед основних варіантів ароматизаторів варто виділити:

 • аерозолі;
 • аромапластіни;
 • освіжувачі повітря;
 • картридж для ароматизації;
 • освіжувачі-решітки.

Додатково також слід звернути увагу на те, що ви можете дозувати кількість використовуваного освіжувача, наприклад, за допомогою відповідного диспенсера. Він в значній мірі зменшує обсяг витрат наповнювача.

Переваги освіжувачів повітря

Якщо ви хочете купити обладнання для ароматизації приміщень, потрібно розуміти, якими є основні переваги ароматичного впливу на людину. У цьому плані слід відзначити наступне:

 1. Створення справді комфортних умов. Певні приємні запахи можуть приховати не дуже привабливі аромати. Саме тому нерідко освіжувачі повітря використовуються у вбиральнях торгових центрів, офісів, закладів громадського харчування і т. д.
 2. Захоплення людини. Дослідження показали, що деякі запахи збільшують кількість часу, які людина проводить в приміщенні. Це в свою чергу може впливати на продажі магазинів чи ресторанів.
 3. Простота використання. Деякі освіжувачі працюють в автоматичному режимі, інші ж – вимагають зовнішнього впливу людини (наприклад, натискання кнопки).
 4. Доступна вартість. Освіжувачі повітря для офісу мають низьку ціну, завдяки чому з їх придбанням, як правило, не виникає жодних проблем.

Таким чином, з огляду на всі перераховані вище фактори, варто звернути увагу на те, що ароматизація приміщень дійсно ефективна і важлива. Вона широко використовується на різних об'єктах, а також може бути частиною маркетингової стратегії підприємства.

Як вибрати обладнання?

Існує волога і суха ароматизация для туалетних кімнат і інших приміщень. При цьому важливо правильно вибрати найбільш оптимальний для вас варіант освіження повітря. В цьому плані варто орієнтуватися на наступні фактори:

 • кількість людей в приміщенні;
 • частота виникнення неприємних запахів;
 • потужність вентиляційної системи;
 • температура навколишнього середовища і її вологість;
 • наявність або відсутність диспенсера для розпилення;
 • дизайн виробу і т.д.

На нашому сайті, крім освіжувачів повітря, ви можете також купити відро для сміття з педаллю в Києві і інші корисні засоби для обладнання офісів, підприємств, готелів, освітніх закладів і т. д.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кілька способів оплати товару і можливість його доставки по столиці України або ж в інші міста країни. У нас дійсно доступні ціни та гарне обслуговування, переконайтеся в цьому особисто!

ф