Ароматизація приміщень

Показано 20 з 22 (2 сторінки)

Може здатися, що ароматизатори для торгових приміщень не мають істотного значення. Але насправді це зовсім не так. Американські дослідження показали, що запахи впливають на поведінку людей. Вони можуть, в тому числі, в значній мірі збільшити кількість продажів. Внаслідок цього багато підприємств сьогодні використовують ароматичне вплив на відвідувачів, щоб в результаті домагатися тих чи інших цілей.

Основні види ароматизаторів

Якщо вам потрібен той чи інший аромат для приміщення, купити в Києві пристосування, яке його видає, не складає ніяких проблем. На нашому сайті представлена ​​велика кількість їх типів, які істотно відрізняються між собою. Серед основних варіантів ароматизаторів варто виділити:

 • аерозолі;
 • аромапластіни;
 • освіжувачі повітря;
 • картридж для ароматизації;
 • освіжувачі-решітки.

Додатково також слід звернути увагу на те, що ви можете дозувати кількість використовуваного освіжувача, наприклад, за допомогою відповідного диспенсера. Він в значній мірі зменшує обсяг витрат наповнювача.

Переваги освіжувачів повітря

Якщо ви хочете купити обладнання для ароматизації приміщень, потрібно розуміти, якими є основні переваги ароматичного впливу на людину. У цьому плані слід відзначити наступне:

 1. Створення справді комфортних умов. Певні приємні запахи можуть приховати не дуже привабливі аромати. Саме тому нерідко освіжувачі повітря використовуються у вбиральнях торгових центрів, офісів, закладів громадського харчування і т. д.
 2. Захоплення людини. Дослідження показали, що деякі запахи збільшують кількість часу, які людина проводить в приміщенні. Це в свою чергу може впливати на продажі магазинів чи ресторанів.
 3. Простота використання. Деякі освіжувачі працюють в автоматичному режимі, інші ж – вимагають зовнішнього впливу людини (наприклад, натискання кнопки).
 4. Доступна вартість. Освіжувачі повітря для офісу мають низьку ціну, завдяки чому з їх придбанням, як правило, не виникає жодних проблем.

Таким чином, з огляду на всі перераховані вище фактори, варто звернути увагу на те, що ароматизація приміщень дійсно ефективна і важлива. Вона широко використовується на різних об'єктах, а також може бути частиною маркетингової стратегії підприємства.

Як вибрати обладнання?

Існує волога і суха ароматизация для туалетних кімнат і інших приміщень. При цьому важливо правильно вибрати найбільш оптимальний для вас варіант освіження повітря. В цьому плані варто орієнтуватися на наступні фактори:

 • кількість людей в приміщенні;
 • частота виникнення неприємних запахів;
 • потужність вентиляційної системи;
 • температура навколишнього середовища і її вологість;
 • наявність або відсутність диспенсера для розпилення;
 • дизайн виробу і т.д.

На нашому сайті, крім освіжувачів повітря, ви можете також купити відро для сміття з педаллю в Києві і інші корисні засоби для обладнання офісів, підприємств, готелів, освітніх закладів і т. д.

Ми пропонуємо своїм клієнтам кілька способів оплати товару і можливість його доставки по столиці України або ж в інші міста країни. У нас дійсно доступні ціни та гарне обслуговування, переконайтеся в цьому особисто!