Cуха ароматизація

Показано 16 з 16 (1 сторінка)

 

Пропонуємо вашій увазі продукцію одного з найбільших виробників і дистриб'юторів в сфері товарів для гігієни і чистоти Девісан. Працюючи на ринку багато років, наша компанія не зупиняється в розвитку, постійно розробляючи новинки і відстежуючи якість продуктів. Клієнти магазину – це великі промислові підприємства, готелі, ТРЦ, лабораторії, державні установи, а також приватні особи. Якщо ви шукаєте диспенсер з дезинфектором, ефективний освіжувач для туалетної кімнати або професійний візок для прибирання, то ви звернулися за правильною адресою.

Асортимент продукції задовольнить будь-якого клієнта

Devisan пропонує клієнтам повну лінію товарів для санітарно-гігієнічного обслуговування приміщень. На сайті представлені наступні категорії товарів:

  • Устаткування. Кошики, відра, власники, диспенсери, урни, попільнички, апарати для надягання бахіл і т. д.
  • Витратні матеріали. Мило, дезінфікуючі засоби, серветки, пакети для сміття, бахіли і т. д.
  • Прибиральний інвентар. Мопи, тримачі для мопов, сервісні візки, телескопічні ручки для швабр та ін.
  • Професійна хімія. Гелі для прання, засоби для вікон, дзеркал, килимів, для посудомийних машин і багато іншого

Аромати - невидимий інструмент

 У нашому світі поняття ароматів і запахів набуло нового звучання. З розвитком промисловості і попиту споживачів значно розширилися рамки актуальних способів для підтримки приємної атмосфери та чистоти в офісах і будинках.

Цікавий факт – наукою доведено, що певні аромати можуть викликати апетит, спонукати до покупок, розслабляти або навпаки  підвищувати працездатність. У цьому розрізі, ароматизація офісних приміщень або торгових майданчиків може мати стратегічну основу. Виникла нова галузь –  аромамаркетинг, яка допомагає збільшувати продажі і підвищувати лояльність клієнтів, з огляду на вплив на людей ароматів. Цей напрямок вже довело свою ефективність в 60 країнах і зараз набирає популярність в Україні.

Девісан пропонує масу варіантів

Що б ароматизація відбувалася без зайвих зусиль і була ефективною, вона повинна бути автоматизованою. Для цього компанія пропонує багато варіантів пристосувань:

  • Професійні прилади для ароматизації зі змінними блоками освіжувача повітря;
  • Ароматизатори дверні;
  • Аерозольні системи;
  • Сухі ароматизатори.

Принцип дії професійних приладів заснований на технології сухого газу, тобто коли ароматичний засіб розкладається на нано-порошинки і викидається в повітря. Це досить недорогі апарати і дуже ефективні.

Дверні ароматизатори легкі у використанні, не вимагають електропостачання, їх досить прикріпити до дверного полотна і повітря, проходячи через змінну аромапластину, буде виконувати всю роботу. Ще одним плюсом при виборі ароматизатора на користь даного виду є невисока ціна дверного диспенсера і витратних матеріалів до нього.

Мабуть найпоширенішим є ароматизатори аерозольного типу. Це можуть бути звичайні балонні освіжувачі повітря або пристосування для автоматичного розпилення зі змінними блоками освіжувача повітря всередині. Їх можливо запрограмувати через певний період часу і можливо коригувати дозування.

Існують також апарати з картриджами – нейтралізаторами запахів. Спеціально розроблений склад, до якого входять натуральні масла, нейтралізує неприємні запахи і виробляє інтенсивну очистку повітря. Залежно від інтенсивності роботи приладу термін роботи може досягати 3-4 місяці.

Увага! Сьогодні в Україні купити картридж для ароматизації приміщень за вигідною ціною можливо на сайті Девісан.

Сухі ароматизатори переважно використовують в домашніх умовах. Причиною тому є дуже легкий аромат, який вони виділяють і їх зовнішній вигляд. Вони можуть стати гарним доповненням інтер'єру. Мають різноманітні форми і кольори.

Який би запит у вас не був, персонал компанії Девісан обов'язково підбере все необхідне, забезпечать повне сервісне обслуговування і гарантує якість продукції.