Освіжувач повітря

Показано 20 з 21 (2 сторінки)

У світі постійного, безперервного соціального потоку чистота набуває особливого значення. Приходячи в магазини, офіс, ресторан, повертаючись додому, все бажають бачити чистоту і буквально відчувати її в повітрі. Для досягнення цієї мети найкращим рішенням стане автоматичний аерозольний освіжувач повітря.

 Оптимальні пропозиції – це Девісан

Компанія займається виробництвом і дистрибуцією товарів для санітарної та гігієнічної обробки приміщень. Вибір продуктів задовольнить найвимогливішого покупця. Серед безлічі товарних позицій одне з ключових місць займає лінія освіжувачів і очищувачів повітря.

Для дому

Для використання в домашніх умовах найбільш підходящими вважаються аерозольні освіжувачі в балончиках і автоматичні освіжувачі повітря airwick з інтервалом розпилення. При використанні останнього можна запросто виставити потрібний інтервал розприскування засобу, таким чином регулювати інтенсивність запаху в приміщенні. Переваги таких пристроїв очевидні:

  • Вони зручні у використанні.
  • Не вимагають підключення до електромережі.
  • Займають мало місця.
  • Не відрізняються дорогою ціною.

Для офісів

На роботі, зокрема в офісах, люди проводять більшу частину свого часу. Тому атмосфера в цьому місці повинна бути максимально приємною і сприяти продуктивності праці. У цьому можуть допомогти відповідні аромати. Купити диспансери для освіжувача повітря в Україні можливо на сайті Девісан. Менеджери обов'язково допоможуть підібрати те, що потрібно саме вам.

Для магазинів

Вже доведено науково, що аромати впливають на поведінку людей. Одні запахи сприяють розслабленню, інші – порушенню апетиту, треті –  підвищенню продажів і лояльності покупців. Внаслідок цих відкриттів аромати стали інструментами маркетологів. І тепер, природно, неможливо уявити торгівлю без ароматизації для магазину.

На сайті Девісан вам запропонують кілька варіантів для втілення цієї потреби. Це можуть бути автоматичні професійні системи для великих гіпермаркетів або компактні дверні диспенсери зі змінними пластинами для маленьких магазинчиків.

Для ресторанів

У закладах громадського харчування, як то ресторани, кафе, піцерії ароматизація повітря безпосередньо в залі не є необхідною. Тут краще подбати про очищення повітря, з чим може впоратися система професійного очищення повітря від виробника Devisan.

Також буде корисно застосовувати освіжувач повітря туалетних кімнат ресторанів, щоб ніякі сторонні запахи не мали можливості проникнути в зал і не докучали відвідувачам. Освіжувачі, які пропонуються в магазині, ефективно нейтралізують неприємні запахи, миттєво освіжають і зволожують повітря.

Одним з найбільш ефективних пристосувань в цьому плані є ароматизовані решітки для пісуарів. Виріб виконаний з першокласного силікону. Надійно кріпиться до стіни в потрібному місці, виділяє приємний аромат і до того ж запобігає розбризкуванню навколо пісуара. На сайті Девісан широкий вибір ароматів для накладок.

Якість і сервіс гарантовані

Всі ароматизатори, які пропонує компанія Девісан мають сертифікати якості. Наповнення змінних картриджів, панелей і ємностей є абсолютно безпечними, так як в них використовуються замість стандартного аромату  набагато більш екологічна парфумерна композиція. Упаковка товарів підлягає утилізації і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

Девісан – це запорука відмінного сервісу, високої якості і широкого вибору!