Дезінфікуючий засіб "Септофан ХД"

Бренд:
Артикул:
ДЗС-0051
Наявність:
В наявності
990.00 грн.

Об'єм: 5000 мл
Склад: пропанол 45%/ гліцерин
Виробництво: Україна


Характеристики засобу:

Засіб повністю готовий до використання, з пролонгованою дією до 3-х годин. Забезпечує антисептичну дію, знищує мікроби за допомогою бактерицидного комплексу. Не викликає подразнення шкіри. Містить спирт. Має високу бактерицидну та вірулентну активність відносно мікобактерій туберкульозу, гепатиту, вірусів герпесу; ефективний для дезінфекції рук з ціллю попередження розповсюдження хвороботворних мікроорганізмів (в т.ч. збудників сальмонельозу, дезинтерії, холери) та профілактики гострих кишкових захворювань, причиною яких є стійкі штами мікроорганізмів, відносно яких інші препарати не завжди ефективні; високоактивний по відношенню до грибкових захворювань (кандидози, дерматити). Без барвників та консервантів, екологічно чистий продукт.

Застосування засобу:

Дезінфікуючий засіб призначений для оброблення рук працівників учбових та медичних закладів, різних лабораторій, об’єктів комунальних служб, в т.ч. косметичних салонів та перукарень, закладів громадського харчування, соцзабезпечення, банківських установ, всіх видів транспорту та інших об’єктів, діяльність яких вимагає додержання гігієнічних норм та правил, в зонах надзвичайних ситуацій, а також у побуті. 
За рахунок збалансованої комбінації, засіб для дезінфекції рук забезпечить видалення найдрібніших забруднень та профілактичну антисептичну обробку.

Бренд
DEVISAN
Країна
Україна
Обсяг

Немає відгуків про цей товар.


Написати відгук

Схожі товари

Об'єм: 5000 мл
Склад: біоетіловий 70%, спирт ізопропіловий 5%, вода з нанокластерами срібла, гліцерин, перекис водню
Аромат: легкий
Виробництво: Україна

Дезінфікуючий засіб для рук "BioSterellin"

Артикул: ДЗБ-0005
700.00 грн.