Про нас

НАША МІСІЯ:

Забезпечити бізнес України якісною та безпечною санітарно-гігієнічної продукцією, безпечною для навколишнього середовища.

НАШЕ БАЧЕННЯ:

Компанія Devisan прагне до лідерства на ринку санітарно-гігієнічної продукції і еко товарів. Ми постійно розвиваємося і покращуємо свої продукти й бізнес-процеси надаючи найбільш ефективні рішення для бізнесу наших клієнтів

НАШІ ЦІННОСТІ:

ЯКІСТЬ

ТОВ «Devisan» послідовно впроваджує й підтримує стандарти високої якості своєї продукції та послуг. Як ЕКСПЕРТИ галузі ми можемо не тільки задовольнити поточний попит, а й передбачити майбутні потреби клієнта.

ЗРОСТАННЯ

Для нас важливий розвиток співробітників, як професіоналів галузі. Ми заохочуємо ініціативу і відкриті для змін. Компанія постійно модернізується і розвивається впроваджуючи нові підходи та технології в робочі процеси.

КЛІЄНТИ

Ми орієнтовані на замовника і довгострокову перспективу взаємного співробітництва. Співробітники Devisan завжди готові допомогти клієнту, запропонувавши найкращі рішення для його бізнес потреби.

Переваги роботи з нами

Компанія Девісан - імпортер санітарно-гігієнічної продукції, а також дистриб'ютор продукції високої якості з екологічними характеристиками. Devisan - це рішення для бізнесу, рішення для досягнення ідеальних показніків чистоти и гігієні на всіх видах підприємств.

Оперативна та швидка доставка

Сертифікована продукція

Висока якість
товару

Позитивний досвід та репутація

Зручний вид
оплати

Власний імпорт та виробництво

Нам довіряють

NOVUS
Uklon
Winner
KERNEL
LAVINA
BORYSPIL
Велмарт
Феофанія
Київ
iQ Business Center
UN
ProCredit Bank