Дозатори мила-піни

Показано 13 з 13 (1 сторінка)
Розпродаж
Розмір: 130х70х220 мм
Корпус: нержавіюча сталь AISI 304
Об'єм: 1000 л
Виробництво: Туреччина
Імпортер: ГК "Девісан"

Вертикальний дозатор піни

Артикул: 901088
1 600.00 грн.
1 415.00 грн.

Ми звикли, що диспенсери в основному використовуються в громадських місцях. Однак ніщо не заважає встановлювати ці пристрої також в будинку або квартирі. Купуючи дозатор для миючого і дезинфікуючого засобу, потрібно також враховувати, що ви будете його поповнювати. Тут є два варіанти того, які диспенсери використовуються для мила і піни:

 • Дозатор рідкого мила. Рідке мило – це концентрована речовина, невеликої кількості котрої достатньо для ефективного миття рук. Багато дозаторів адаптовані до щільності рідкого мила. Якщо ми виберемо інший наповнювач, пристрій почне протікати. Тоді не тільки впаде ефективність роботи диспенсера, але вам буде складно утримувати ванну кімнату в чистоті і порядку.
 • Дозатор пінного мила. Це пристрій все частіше використовується, особливо в громадських туалетах. Користувачі рідко звертають увагу на щільність одержуваної рідини. Для них найголовніше – це обсяг, а у піни він в 5 разів більший. В результаті знижується витрата миючого засобу, що позитивно позначається на навколишньому середовищу (в стічні води потрапляє менше хімікатів).

Характерні переваги використання диспенсера

Плюси дозатора для мила і пінки полягають в наступному:

 • обмежує контакт користувачів з бактеріями, що важливо, особливо якщо в будинку є діти і ми хочемо подбати про їхню безпеку;
 • позбавляє від необхідності видаляти з раковини негарні засохлі сліди, які часто залишають шматки мила;
 • забезпечує комфорт користування;
 • дозволяє знизити витрати, пов'язані з регулярною покупкою мила, адже маючи дозатор, ми зазвичай вибираємо місткі каністри за привабливими цінами;
 • завдяки своєму сучасному дизайну збільшується естетика інтер'єру.

Використання дозатора для пінного мила робить ванну кімнату надзвичайно функціональною і красивою. Більш того, з ним підтримувати в будинку порядок і чистоту легко і просто. Таким чином, щоб вибрати продукт, найбільш відповідаючий нашим потребам і вподобанням, необхідно враховувати численні критерії.

Відмінності по типу встановлення і способу дозування

Ручний автодозатор мила – за способом встановдення ці пристрої діляться на настінні і автономні. Другі дуже популярні в основному завдяки компактним розмірам, невисокій ціні і багатству форм, фактур і кольорів, завдяки яким вони підходять практично під інтер’єр будь-якої ванної кімнати, незалежно від стилю, в якому вона була оформлена. Вони оснащені механізмом, при натисканні на який з диспенсера виділяється відповідна доза миючого засобу.

З іншого боку, настінні моделі, як правило, більші за розміром і економніші, ніж їх автономні аналоги. Проте, ми легко можемо підібрати їх до декору ванної кімнати. Вони активуються вручну за допомогою кнопки, розташованої на корпусі. Їх частіше використовують в громадських туалетах, ніж в домашніх. Незалежно від того, вибираємо ми автономну або настінну модель, до переваг ручних дозаторів мила можна віднести:

 • простоту експлуатації – просто натисніть кнопку або опустіть помпу, щоб отримати потрібну дозу косметичного засобу на руку;
 • безвідмовність – простий механізм роботи знижує ризик виникнення несправностей;
 • низькі експлуатаційні витрати – єдина трата це покупка рідкого мила;
 • немає складнощів з заправкою дозатора.

Однак основна проблема ручних дозаторів піни – це їх тактильне управління. Це означає більший ризик поширення хвороб, викликаних бактеріями на руках. Більш того, такий спосіб використання призводить до того, що корпус швидше забруднюється, а через повторне натискання і видачу відразу декількох порцій мила в рази збільшуються експлуатаційні витрати пристрої.

Популярні настінні диспенсери для рідкого мила-піни, ціна на які також дуже доступна, кріпляться до стіни. Цей тип пристрою часто встановлюється в стоматологічних, косметичних і медичних кабінетах. З його допомогою можна дозувати різні види дезінфікуючих рідин. Також вони добре підійдуть для використання в перукарських і громадських туалетах.

Також популярністю користується автоматичний дозатор для антисептика, який доступний в двох варіантах – автономному і призначеному для монтажу на стіну. Перший з успіхом можна використовувати в домашній ванні. Завдяки компактним розмірам він не займає надто багато місця, а сучасний дизайн дозволяє використовувати його в різних інтер'єрах. З іншого боку, настінні автоматичні диспенсери найчастіше зустрічаються в громадських туалетах, в основному в лікарнях або торгових центрах. Ми також можемо використовувати їх в домашній ванні, якщо їх дизайн відповідає дизайну інтер'єру.

Автоматичні диспенсери для піни

Якщо вам потрібно купити диспенсер для мила і піни – ми надамо вам таку можливість. У представленому на сайті каталозі можна без проблем підібрати продукцію від провідних світових виробників:

 • Dayco;
 • Devisan;
 • Tork.

Незалежно від типу автоматичного розподільника принцип його роботи ідентичний. Датчик руху визначає рухи долоні під дозатором, і видає необхідну кількість засобу. У цього рішення багато переваг. Найбільш важливі з них:

 • Безконтактна робота. Завдяки цьому підвищується комфорт використання пристрою. Також вам не потрібно буде боятися мікробів, що збираються на поверхні дозатора. Таким чином, це рішення забезпечує більшу гігієну, що є надзвичайно важливою проблемою у ванній кімнаті.
 • Контроль над витратою піни. Дозатор забезпечує оптимальну порцію засобу, якого вистачить на одне миття рук. В результаті експлуатаційні витрати пристрою максимально низькі.
 • Сучасний дизайн. Це дозволяє нам доповнити гармонійний інтер'єр ванної кімнати, незалежно від того, знаходиться вона вдома або в громадському місці.
 • Легкість очищення. Завдяки безконтактній роботі корпус дозатора піни сенсорного не так легко забруднюється, як у випадку ручних дозаторів мила. В результаті в нашій ванній кімнаті завжди порядок.

У автоматичних дозаторів мила теж є недоліки. Варто пам'ятати, що дозатор мила з датчиком руху вимагає постійного джерела живлення. Купівля акумуляторів збільшує експлуатаційні витрати пристрою і це теж важливо врахувати!