Паперова продукція

Показано 20 з 27 (2 сторінки)
Розпродаж
Туалетная бумага в рулонах джамбо.
Состав: 100% целюллоза.
Краевое тиснение.
Цвет: белый.
Слои: 2.
Длинна: 160м.
Украина.

ТУАЛЕТНАЯ БУМАГА ДЖАМБО,160м.

Артикул: 220165
70.00 грн.
46.55 грн.

 

Паперові рушники – це одноразові гігієнічні засоби для сушки рук в громадських туалетах і не тільки. Вони також дуже популярні в місцях, де чистота понад усе – на кухнях, в ресторанах, в кабінетах лікарів, на промислових підприємствах і т. д. Зазвичай паперові рушники виготовляються з целюлози, але ми можемо розділити їх за матеріалом на перероблені і не перероблені. Крім того, паперові рушники можна розділити на одношарові і багатошарові. В даному випадку все як з туалетним папером – чим більше шарів, тим краще вбирається волога і тим менше часу буде потрібно на сушку рук.

Також майте на увазі, що не всі типи рушників підходять до всіх диспенсерів. Сьогодні купити паперову продукцію можна різних розмірів і форм, що відрізняється по щільності, кольору і навіть витісненому візерунку.

Паперові рушники в листах і рулонах

Як показують численні дослідження, користувачі громадських туалетів частіше вибирають паперові рушники, ніж сушарки для рук. В основному це пов'язано із зручністю їх використання і часом, необхідним для ретельного висушування рук. Запропоновані нами рушники для диспенсерів виготовлені з екологічної макулатури або целюлози.

До основних різновидів продукції відносять рушники в стандартному рулоні, рулоні Джамбо, з центральною витяжкою, а також V і Z.

Універсальний розмір складених рушників Z робить їх придатними для більшості диспенсерів і контейнерів, доступних на українському ринку. Вони характеризуються:

  • високою поглинаючою здатністю;
  • міцністю, що забезпечує ефективну сушку рук;
  • комфортністю використання, що забезпечується ніжною структурою матеріалу;
  • екологічністю – продукт нейтральний для шкіри і безпечний для алергіків.

Раціональне використання даної продукції призводить до зниження споживання а, отже, до економії для вашої компанії. Наша паперова продукція в Україні від найбільших виробників одноразових паперових рушників, дозволить вибрати кращого постачальника і задовольнити потреби малого, середнього та великого бізнесу.

Ми забезпечуємо доставку целюлозних рушників для диспенсерів безпосередньо в вашу компанію протягом 24 годин (якщо це по Києву) і на протязі 1-2 днів по всій країні. Постійним клієнтам ми надаємо привабливі знижки.

Оптові замовлення на Девісан

Представлена ​​на сайті паперова продукція оптом – це відмінне рішення в широкому сенсі цього слова. На кухні їх можна використовувати для видалення надлишків жиру і бруду, у ванній і туалеті – для сушіння рук. Тому не дивно, що паперові рушники можна знайти як в приватних будинках, так і в громадських туалетах, офісах, готелях, медичних установах, ресторанах і т. д. Так як ця продукція має абсорбуючі властивості і дозволяє підтримувати високі стандарти гігієни, її використання цілком доцільно .

Також зверніть увагу, що кожна партія проходить апробацію в лабораторії, де перевіряються такі параметри, як щільність паперу, водостійкість, міцність. Ми завжди намагаємося запропонувати покупцям продукцію найвищої якості. Тому наші пропозиції включають паперові рушники Tork – вироби, що відрізняються високою поглинаючою здатністю і довговічністю, навіть коли матеріал став вологим. Плюс на них нанесені естетичні візерунки.

З цією продукцією обслуговування туалетних кабін стає ще простішим і приємнішим! Подбайте про те, щоб ваш технічний персонал працював комфортно, і забезпечте його всім необхідним для цього. Звертайтеся до наших менеджерів і замовляйте також туалетний папір в офіс Києва з доставкою за вигідними цінами.