Туалетний папір

Показано 14 з 14 (1 сторінка)
Розпродаж
Туалетная бумага в рулонах джамбо.
Состав: 100% целюллоза.
Краевое тиснение.
Цвет: белый.
Слои: 2.
Длинна: 160м.
Украина.

ТУАЛЕТНАЯ БУМАГА ДЖАМБО,160м.

Артикул: 220165
70.00 грн.
46.55 грн.

В даний час у нас немає проблем з наявністю туалетного паперу в магазинах. Однак так було не завжди. Деякі з вас до сих пір пам'ятають часи, коли годинами стояли в чергах за сірими рулонами, і кожен куплений екземпляр був надзвичайно цінним. Варто використовувати ті можливості, які у нас є на даний момент. Рекомендуємо вам купувати якісний папір, який приємний до шкіри, безпечний і екологічно чистий. При виборі обов'язково звертайте увагу на виробника, розмір рулону, довжину паперової стрічки, рівень поглинання і т. д. У нас ви можете купити туалетний папір оптом і в роздріб, працюємо як з великими замовниками, так і з одиничними покупцями, які хочуть придбати якісну продукцію за доступною ціною.

Основні чинники для вибору туалетного паперу

При виборі туалетного паперу важливо, крім іншого, які властивості конкретного продукту (наприклад, м'якість, довжина рулону), а також де і як інтенсивно він буде використовуватися. Одні рішення рекомендуються для об'єктів з низькою прохідністю (наприклад, квартира, невеликий офіс), і зовсім інші для інтенсивно використовуваних туалетів (наприклад, торговий центр, велика компанія). І окрему категорію продукції каталогу займає туалетний папір для біотуалетів.

Основні властивості, якими повинна володіти дана продукція:

  • відрізнятися м'якістю і ніжністю для шкіри;
  • бути поглинаючою і міцною;
  • не містити шкідливих домішок;
  • мати відповідну сертифікацію.

Папір хорошої якості ефективний, зручний у використанні, не розповзається в руках і не рветься випадковим чином.

Також не варто замінювати туалетний папір, який має високу ціну паперовими одноразовими рушниками. Це безумовно не буде хорошим рішенням. Кинувши рушник в унітаз, можна швидко його забити, що призведе до проблем з каналізацією та додаткових витрат.

Довжина, формат паперу і кількість шарів

Вибираючи туалетний папір, варто звертати увагу на довжину стрічки в рулоні або кількість листів в конкретній упаковці. Також важливою є кількість рулонів в упаковці. Приділяючи увагу, здавалося б, дрібним деталям, ми можемо істотно заощадити.

Кількість паперу в одному рулоні може значно відрізнятися від іншого. Якщо ми обираємо гігієнічну продукцію в листах, то також повинні дізнатися про місткості упаковки. Варто звернути окрему увагу також на кількість використовуваних шарів. Як правило, у нас в каталозі ви можете підібрати висококласну продукцію в 2 і 3 шару, відповідно. Що стосується місткості упаковки з листами для диспенсеру, тут можливі варіанти 200 і 250 штук.

Як показує практика, туалетний папір Джамбо в Києві сьогодні найпопулярніший продукт. Його замовляють частіше за інших завдяки таким перевагам продукції:

  • Різним класам виробництва;
  • Доступній вартості;

Також у нас на сайті ви можете обрати і замовити диспенсерні серветки, накладки на сидіння унітазу та ін.

Про що говорить колір використовуваної туалетного паперу

Ви можете купити як перероблений туалетний папір, так і целюлозний. І якісна перероблена продукція, і целюлозний папір преміум якості добре справляються зі своїми завданнями. У нашому асортименті є обидва рішення на будь-який смак і гаманець.

Зверніть увагу, що туалетний папір буває різного кольору. Також на ньому можуть бути використані цікаві візерунки. Вибір кольору – з одного боку це справа індивідуальна, але ми рекомендуємо віддавати перевагу класичним білим рулонам, так як вони відрізняються відсутністю різних домішок, барвників і повністю безпечні для здоров'я. Та й так склалося, що незважаючи на те, що сьогодні не бракує кольорової продукції, білосніжні рулони все ж асоціюються у людей з чистотою, гігієною і навіть розкішшю.

Відтінки ж сірого кольору говорять про більш низький клас використовуваної сировини.

Турбота про навколишнє середовище

Обираючи туалетний папір в Україні від компанії Девісан, ви можете висловити свою любов і турботу про навколишнє середовище. У нашому магазині ви можете купити екологічну продукцію, яка виробляється в результаті вторинної переробки. Вже згаданий в каталозі папір виготовлений ​​з натуральних целюлозних волокон і має естетичний білий колір.

Варто пам'ятати, що проявом турботи про навколишнє середовище також є розумне поводження з папером. Ми безперечно повинні уникати зайвих витрат і по можливості використовувати диспенсери для грамотного розподілу аркушів. Плюс контейнер захищає папір від випадкового намокання або забруднення, тому диспенсер – це гарантія відповідного рівня гігієни і чистоти. Пропонуємо широкий вибір цих пристосувань для вбиралень від провідних світових виробників.

Також у нас ви можете замовити одноразові рушники для перукарні та іншу паперову продукцію оптом і в роздріб.