Паперові покриття на унітаз

Показано 2 з 2 (1 сторінка)

Спеціальні паперові пристосування, якими покривають обід унітазу таким чином, щоб зробити процес користування вбиральнею більш гігієнічним і комфортним для всіх – це одноразові накладки на унітаз. Так як саме в туалеті концентрується найбільша кількість мікробів, важливо дотримуватися максимального рівня індивідуального захисту, що сприяє тому, щоб людина контактувала з мінімальною кількістю потенційно небезпечних мікроорганізмів.

Основні переваги

В даний час накладки на унітаз паперові можна зустріти в багатьох громадських закладах: ресторанах, кафе, торгівельних центрах, клубах, барах, лікарнях і т. д. Це пов'язано з тим, що такі засоби індивідуального захисту дійсно добре себе зарекомендували, плюс вони володіють великою кількістю позитивних особливостей. Серед основних їх переваг фахівці виділяють, в першу чергу, такі:

 1. Помірна витрата матеріалу. Замість накладок користувачі вбиралень нерідко використовують туалетний папір, що в значній мірі підвищує його витрату. Це позначається на обсязі фінансів, які постійно доводиться виділяти на витратні матеріали.
 2. Підвищення гігієнічності користування вбиральнею. Накладки на обідок унітазу створюють природний фізичний бар'єр між тілом людини і безпосередньо найбруднішою зоною вбиральні. Внаслідок цього людина контактує лише з мінімальною кількістю бактерій з поверхні унітазу.
 3. Екологічна безпека. Накладки на обідки виготовляються з досить м'якого, але при цьому міцного паперу. Внаслідок цього вони швидко розкладаються в природних умовах, не завдаючи шкоди навколишньому середовищу.
 4. Простота експлуатації. Це пов'язано з тим, що матеріал зберігається в зручному диспенсері, з якого по одному витягується. З цієї причини користувачі не зможуть випадково вийняти відразу кілька накладок.
 5. Широкий вибір. На сьогоднішній день на ринку присутні як вітчизняні накладки на обідки унітазу, так і іноземні. Це дозволяє покупцям підібрати для себе найбільш оптимальний варіант.
 6. На одноразові рушники ціна доступна більшості покупців.
 7. Можливість швидкої заміни. Для того щоб це зробити, достатньо всього лише зняти використану накладку, викинути її в сміття і укласти замість неї нову. Цей процес займає лічені хвилини часу.

Таким чином, одноразовий папір для унітазу (його обідка) – це дійсно ефективний засіб індивідуального захисту, який в значній мірі підвищує санітарно-гігієнічний стан вбиральні.

Де використовуються накладки і чому?

Звичайний на перший погляд папір на обідок унітазу може продемонструвати дійсно високий статус закладу. Гість в такому випадку починає розуміти, що власникам об'єкта не все одно на гостей та персонал. Вони дбають про їх комфорт і здоров'я.

Як правило, накладки на обідок унітазу використовуються в громадських закладах з великим потоком відвідувачів. В цьому плані варто виділити в першу чергу такі об'єкти, як:

 • кафе;
 • ресторани;
 • готелі;
 • приватні клініки;
 • навчальні заклади;
 • стоматології і т. д.

Таким чином, наявність накладок на обідок унітазу свідчить про те, що заклад піклується не тільки про чистоту, а й про зручність клієнта. Матеріал при цьому зберігається у відповідному диспансері, який перешкоджає попаданню на нього великої кількості мікроорганізмів. Це створює підвищення комфорту, що говорить про статус об'єкта.

Де здійснювати покупку?

Якщо ви не знаєте де купити паперові сидіння для унітазу, варто звернути увагу на те, що це можна зробити як в магазині, так і в онлайн режимі. У першому випадку вам необхідно знайти вільний час, прийти в маркет, відшукати потрібний вам товар серед довгих рядів з полками і т. д. До того ж в такому випадку вартість накладок буде високою в зв'язку з тим, що в неї буде входити оплата роботи персоналу і витрати на обслуговування самого об'єкта.

Що ж стосується онлайн покупки накладок, в даному випадку від покупця не потрібно здійснення великої кількості непотрібних дій. Йому слід всього лише зайти на сайт, додати товар у кошик та оформити замовлення.

Протягом декількох днів після цього повинна відбутися доставка.

Наш сайт дозволяє швидко, без переплат здійснити покупку накладок на обідок унітазу. Також у нас можна придбати багато інших необхідних громадським закладам товари. Наприклад, якщо вам потрібні серветки для настільних диспансерів, в Україні їх можна придбати на нашому сайті по одній з найбільш доступних цін. При цьому ми гарантуємо їх якість і надійність.