Диспенсери для туалетного паперу

Показано 20 з 25 (2 сторінки)
Металлический антивандальный держатель для туалетной бумаги с центральной вытяжкой мини.
Рекомендуется в туалетные комнаты со средним и высоким уровнем посещаемости.
Материал: нержавеющая сталь AISI 304.
Обработка матовая.
Гигиенический отбор материала.
Настенное крепление.
Производство: Турци...

Металлический диспенсер для туалетной бумаги с центральной вытяжкой

Артикул: 900906
1 398.00 грн.

Диспенсер для туалетного паперу незамінний елемент комплектації будь-якого туалету, як домашнього, так і громадського. Звичайно, ви можете зберігати гігієнічні рулони безпосередньо біля унітазу, на підлозі або на раковині, але це вкрай негігієнічно через велику кількість стерпних бактерій і мікробів. Естетичність такого рішення теж викликає сумніви. Саме з цієї причини ми запрошуємо вас ознайомитися з асортиментом професійних диспенсеров для туалетного паперу металевих і пластикових в нашому інтернет-магазині.

Різні типи конструкцій диспенсерів для туалетного паперу

На практиці існує кілька різних конструкцій даних аксесуарів для зберігання і зручного використання туалетного паперу:

Слід пам'ятати, що в громадському туалеті добре підійде одне обладнання, а в приватному будинку або квартирі, де ванною користуються лише кілька людей, зовсім інше. Також варто звернути увагу на спосіб виготовлення виробів.

Нержавіюча сталь – це матеріал, який забезпечує набагато більшу ефективність і довговічність, необхідні для громадських туалетів, куди щодня приходять багато відвідувачів, які використовують ванні кімнати з різною інтенсивністю.

Іноді не ергономічність використання, а естетика місця визначає тип використовуваного рішення. Подібно до того, як звичайний пластиковий тримач для розмотування рулону паперу не підійде для установки в розкішному готелі, не має сенсу занадто багато вкладати в диспенсер з хромованої нержавіючої сталі, який буде встановлено в загальному туалеті на вокзалі.

Щоб зробити правильний вибір, варто знати, наскільки і в чому олягають відмінності між окремими товарами, а також що саме впливає на формування ціни диспенсерів для туалетного паперу.

Кращий диспенсер для туалетного паперу в громадських місцях

Великі диспенсери для туалетного паперу відмінно підходять для встановлення в громадських місцях, які можуть включати, серед іншого, торгові центри, кінотеатри та офісні будівлі. Виготовлені з високоміцного АБС-пластика, що витримує навіть кілька років інтенсивної експлуатації, вони оснащені замком, що відкривається спеціальним ключем, а також захищені від ушкоджень і доступу третіх осіб до витратних матеріалів і від випадкового відкривання.

Корпус моделі може бути повністю закритим або частково прозорим, тому при вході до вбиральні ви можете миттєво оцінити кількість паперу, що залишилася в ємності. Це дозволяє поліпшити процес заміни використаних рулонів. Також популярні виробники оснастили свою продукцію набором дюбелів і шурупів для встановлення, тому немає необхідності планувати додаткові витрати, а сам настінний монтаж не викликає проблем. Важливо відзначити, що диспенсери для туалетного паперу, купити в Україні які ви можете на нашому сайті, мають гігієнічні сертифікати, які необхідні для обладнання санітарних зон в громадських місцях.

Якщо вам потрібна більш елегантна, але в той же час надійна модель обирайте диспенсер антивандальний для туалетного паперу. Контейнер, як правило, виготовлений з матової нержавіючої сталі, матеріалу, який асоціюється з розкішним і комфортним інтер'єром, але в той же час є максимально міцним. Всередині знаходиться надійний металевий замок, в який поміститься рулон середнього розміру, а сам диспенсер додатково часто йде з прорізом, через який можна побачити кількість використаного паперу. Плюс приємним бонусом є технологія, яка зводить до мінімуму видимість відбитків пальців, залишених на металевій поверхні.

Там, де потік людей в туалеті не дуже інтенсивний, може бути досить компактного диспенсера для туалетного паперу, що представляє собою вдалий баланс між економічністю і ефективністю. Краща продукція виробляється, зокрема, компаніями DAYCO, DEVISAN і TORK.

Багато деталей одного цілого

Облаштовуючи ванну кімнату будинку або обираючи диспенсери для туалетного паперу для кафе, варто продумати кожну деталь, адже користуватися цим приміщенням доведеться досить часто, тому важливо, щоб обрані елементи обладнання радували нас, в тому числі візуально. Хоча форма дозатора туалетного паперу здається найменш важливою, для тих, хто цінує естетику, такі деталі також можуть мати велике значення. На щастя, виробники це усвідомили давно, тому на ринку ми можемо знайти корпуси диспенсерів самих різних форм.

Звичайно, найбільшою популярністю користуються горизонтальні відкриті ємності, але це не єдиний варіант. Там, де на карту поставлена ​​не тільки ергономіка, але і зовнішній вигляд використовуваного рішення, заслуговують на увагу класичні контейнери кубовидної форми, а також пристрої у вигляді кулі, овалу або приплюснутого куба з одним або двома отворами для туалетного паперу. Рідше вибираються, наприклад, форма краплі, циліндра або барабана. Останній дизайн дуже цікавим чином використовується компанією Tork, яка сконструювала спеціальний Tork диспенсер для туалетного паперу. У ньому папір витягується окремими листами не з нижньої частини пристрою, а з отвору в передній частині корпусу. Вся ця незвичайна конструкція зроблена з міцної нержавіючої сталі і полікарбонату.

При пошуку кращого аксесуара для вбиральні, будь то підлоговий диспенсер для туалетного паперу або підвісна модель, купити в Києві ви можете будь-який варіант, який легко адаптується до інших пристроїв і елементів декору. Правильний вибір дозатора туалетного паперу дозволяє підвищити гігієну і зручність використання кожної вбиральні.

Для різних просторів потрібні різні рішення, в тому числі коли справа доходить до вибору диспенсера під туалетний папір Девісан, Торк або Дайко. Ми з радістю допоможемо вам розвіяти всі сумніви і якнайкраще облаштувати вбиральню.