Засоби для прання

Показано 2 з 2 (1 сторінка)

Перш ніж купити засоби для прання, непогано було б прояснити кілька нюансів. Це завдання лише на перший погляд здається простим. А насправді від якості речовини, яку ми засипаємо в приймальний бункер пральної машини, багато в чому залежить наш бюджет.

Основною проблемою є вихід з ладу пральної машини. Малоймовірно, але реально. Забиті неякісним порошком шланги для скидання води, тіни, вкриті накипом, з'їдені корозією конструкції - погодьтеся, такі інциденти дуже болючі для гаманця. Але ж це ще не все. Неякісний засіб може завдати непоправної шкоди одязі! А це знову ж таки зайві витрати! Ну і нарешті, якщо куртка погано відпралася - її доведеться перепрати вдруге, що спричинить збільшення зносу тканини, а значить, скоротить термін служби одягу. Ну і додайте сюди пару зайвих кіловат електроенергії, за яку знову доведеться заплатити. На виході виходить кругленька сума. А уявіть, якщо всі ці фактори збігатимуться? Краще не уявляти. У результаті напрошується висновок: вартість засобу для прання високої якості не може бути копійчаною.

Наш інтернет-магазин пропонуємо вам якісні товари. Чистота та свіжість – ось головні ознаки позитивного результату! Ми гарантуємо, що ви будете дуже задоволені результатом, адже речі знову виглядатимуть як новими. Розглянемо, що пропонують виробники.

Класифікація засобів для прання

Перш, ніж замовити засоби для прання, непогано б розібратися у всьому їхньому розмаїтті.

На вигляд ці речовини можна розділити на:

  • Господарське мило. Довгий час було чи не єдиним способом відпрати серйозне забруднення. Застосовується лише під час ручного процесу. На сьогоднішній день стрімко втрачає свою популярність, проте залишається незамінним засобом під час очищення невеликих ділянок тканини.
  • Пральний порошок. Добре знайомий усім з дитинства, тому що є дуже поширеним. Застосовується як для ручного, так і для автоматичного прання. Через пилоподібну консистенцію, він здатний викликати алергічні реакції у деяких людей. Речі, випрані порошком, необхідно ретельно прополіскувати, щоб вимити залишки речовини. В іншому випадку на тканині можуть з'явитися білі розлучення.
  • Гель. Не поступається ефективності порошку, при цьому має ряд істотних переваг. Він економічний, гіпоалергенний, практично не завдає шкоди делікатним тканинам.

За хімічним складом, засоби для прання поділяються на:

  • Неорганічні. В основі складу лежать поверхнево-активні речовини, які найчастіше шкідливі для здоров'я.
  • органічні. Виробляють очищення тканини з допомогою ферментів, отриманих із рослин. Не завдають шкоди здоров'ю та навколишньому середовищу.
  • Біопорошок. Призначені для видалення забруднення, що має білкову природу: кров, шоколад і т.д.
  • Безфосфатні. Порошки зі зниженим вмістом токсичних речовин. Не створюють накипу, не викликають алергію, але коштують чимало.

Також кошти розрізняють за призначенням. Тут лише дві категорії:

  • Універсальні. Здатні боротися із сильним та слабким забрудненням за будь-якої температури води.
  • Спеціальні. Кошти, призначені для прання шовку, вовни та кольорових речей.

Вартість засобів для прання

Ціна різноманітних засобів для прання визначається, залежно від хімічного складу, виду, призначення та якості продукції. Як правило, порошки та гелі високої якості коштують дорого, але і результат вони дають помітно найкращий.