Диспенсери для покриття на унітаз

Показано 5 з 5 (1 сторінка)

Одноразові гігієнічні покриття на сидіння унітазів дозволяють підтримувати максимальну чистоту в громадському туалеті, саме тому диспенсери з ними повинні бути невід'ємною частиною основної комплектації вбиральні в громадських місцях: торговельних і розважальних центрах, офісних будівлях, ресторанах, а також в інших місцях з високою прохідністю.

Що собою являє накладка на сидіння унітазу

Представлені в даному розділі диспенсери для одноразових сидінь на унітаз це додаткове обладнання для вбиральні, яке дозволяє використовувати унітаз в максимально гігієнічних умовах. Виготовлений він, як правило, з міцного білого АБС-пластика, має невеликі розміри, тому запросто поміститься навіть в невеликому туалеті. Вбудований дозатор зберігає невикористані накладки в чистоті. Призначений для місць з різною інтенсивністю руху. Естетична, міцна конструкція забезпечує тривале застосування диспенсера, а використання накладок знижує ризик зараження шкідливими бактеріями і вірусами.

Гігієнічне покриття не тільки зводить до мінімуму ризики, що виникають в громадських туалетах, а й забезпечує зручність при користуванні. Якщо в туалетній кабіні встановлено спеціальний дозатор для накладок на унітаз, витягніть одну накладку з дозатора і повністю розгорніть її на сидінні. Якщо одноразова накладка має виріз посередині, її слід розташувати на стульчаку таким чином, щоб коло полотна виявилося на обідку унітазу, а прямокутний виступаючий «ярлик» опинився всередині, безпосередньо біля зливного отвору. Це полегшить безконтактне видалення використаної кришки при змиванні води.

Матеріал накладок тонкий і екологічно чистий, він розчиняється швидше, ніж туалетний папір (зазвичай це займає кілька секунд), і не забиває злив. З диспенсером для насадок на унітаз користуватися громадським туалетом стає набагато простіше і безпечніше.

Вибір відповідного диспенсера

Ви шукаєте продукцію найвищої якості? Або, може бути, вас цікавлять практичні і довговічні диспенсери сидінь для унітазу, які дозволять ефективно використовувати одноразові накладки? Тоді обов'язково ознайомтеся з асортиментом, представленим в нашому інтернет-магазині!

Зокрема, рекомендуємо звернути увагу на продукцію Tork вироби з продуманим дизайном і високою функціональністю. Вони надзвичайно тонкі, завдяки чому не тільки відмінно виглядають в будь-якому інтер'єрі, але також не займають багато місця і вміщаються навіть у дуже маленьких туалетах. Інвестуйте в максимальний комфорт і ознайомтеся з широким асортиментом продукції, яку ми пропонуємо на нашому сайті!

Також пропонуємо вашій увазі автоматичні ароматизатори приміщень, які дозволять нейтралізувати неприємні запахи і наповнити повітря нотками свіжості.

Переваги використання диспенсерів з накладками на сидінні унітазу

Є цілком виправдані економічні причини для установки диспенсерів з накладками для унітазу. Багато людей відмовляються сідати на сидіння, коли розуміють, що до них вбиральнею користувалися сотні людей.

Далеко не всі дотримуються правил гігієнічного використання, запропонованих для громадських місць. Саме тому в громадському туалеті в торговому центрі, на вокзалі, в аеропорті, в ресторані одноразові накладки на стульчак створюють імпровізований захисний шар, що підвищує комфорт відвідувачів і знижує ризик передачі різних кишкових інфекцій. Плюс використання туалетного паперу в туалеті з дозатором для паперових покриттів на унітаз буде значно нижче, так як людям не доведеться використовувати його для створення імпровізованих захисних покриттів на сидіння.

Диспенсери у вбиральні на робочому місці це додаткове підвищення комфорту для співробітників. Кожен роботодавець повинен забезпечити своїм підлеглим належні санітарні умови, враховуючи, що він діє в своїх власних інтересах, тому що, дбаючи про здоров'я персоналу, він збільшує продуктивність праці.

Плюс якщо працівник виробництва або ресторану має прямий контакт з харчовими продуктами, роботодавець несе відповідальність за усунення всіх небезпек, які можуть негативно вплинути на стан здоров'я людей. Бактерії-індикатори фекального забруднення – це серйозний ризик для здоров'я, тому в туалеті для персоналу потрібні регулярно поповнюються дозатори мила і диспенсери для рушників.

Вищезазначені диспенсери з одноразовими чохлами на сидіння унітазу стануть відмінним доповненням до оснащення будь-якої вбиральні. Вибрати відповідне обладнання, купити диспенсер для змінних сидінь унітазу і замовити з доставкою по Україні можна на нашому сайті.

Гігієна під час подорожей

Гігієнічні накладки для сидіння унітазу можуть полегшити життя в дорозі. Не всім подобається користуватися загальними кабінками в потягу або літаку, тому туалет, який відвідують перед дорогою, є дуже важливим місцем. Найчастіше це вбиральня на вокзалі, в аеропорті або на заправці. Крім штатного сантехнічного обладнання, варто пам'ятати, що в кожній кабіні повинні бути диспенсери для покриттів на унітаз білі або виконані з хромованої сталі.

Також диспенсер забезпечить необхідну гігієну для дітей і літніх людей, гарантуючи захист від небажаних інфекцій. Одноразові накладки також незамінні в медичних установах, оскільки в цих місцях підвищений ризик контакту з мікроорганізмами, які можуть викликати інфекції.

Таким чином, можна зробити висновок, що покриття сидіння унітазу дуже часто недооцінюється в громадських туалетах, і насправді його слід використовувати всюди, де вбиральнею користуються не члени однієї сім'ї, а сторонні люди. Диспенсери для туалетного приладдя повинні бути розташовані в дитячих садах, школах, університетах, офісах, виробничих цехах, медичних туалетах, ресторанах, готелях, на вокзалах та в аеропортах.

Купити диспенсер для накладок на унітаз в Києві або будь-якому іншому місті України можна онлайн, скориставшись послугами нашого сайту.