Дезінфекція рук та поверхонь – важлива частина гігієни

Компанія Devisan пропонує професійні засоби для дезінфекції. В асортименті знайдіть автоматичні дозатори для антисептика від найкращих виробників. У санітарних та нормативних документах чітко обумовлюються суворі критерії дотримання гігієни у лікарнях, а також салонах краси, перукарень. Окремі вимоги стосуються санітарної обробки рук лікарів, медсестер та тих, хто має безпосередній контакт із людьми.

Також під час пандемії ковіда у всіх офісах, вхідних групах, туалетах загального користування, інших громадських місцях мають бути встановлені пристрої для подачі антисептичних розчинів. Ефективними та зручними у використанні для обробки шкіри вважаються механічні або безконтактні санітайзери для рук. Сенсорні диспенсери видають запрограмований обсяг дезінфектанту для обробки без торкання пристрою. Таким чином знижується ризик додаткового забруднення та передачі мікробів.

Диспенсери із сенсорним механізмом

Безконтактні дозатори на сайті Devisan представлені різними моделями пристроїв. Застосування пристроїв не обмежується антисептичними розчинами. Наповнювати резервуари можна антибактеріальним рідким милом, а також милом-піною. Роздатчики антисептиків кріпляться до стіни або розміщуються на тримачі підлоги.

Спрацьовує механізм автоматично після сигналу сенсорного датчика, що реагує на наближення до нього рук. Дистанцію, при якій відбувається реагування та дозу засобу, можна налаштувати індивідуально під потреби користувачів. Купуючи бюджетні варіанти, наприклад, для дезінфекції будинку від вірусів, звертайте увагу на те, що більшість таких моделей призначаються виключно для певного виду коштів. Сенсорні дозатори вважаються пристроями для видачі деззасобів, що максимально забезпечують гігієнічний процес.

Дозатори для дезінфекції ліктьового типу

Щоб провести обробку рук, використовують також механічні диспенсери ліктьового типу. Широке поширення такі дозатори мають у медичних закладах, лабораторіях, косметологічних кабінетах. Щоб отримати потрібну кількість розчину, потрібно натиснути клавішу ліктем, яка має відповідний розмір. Таким чином, контакту долоні з поверхнею диспенсера не відбувається. Тому багато хто вирішує купити антисептик для рук з дозатором. Кріпиться пристрій до стіни на зручній висоті.

Популярність застосування в лікарнях пояснюється досить бюджетною вартістю пристроїв, за високої ефективності та зручності. Всі моделі диспенсерів виготовляються з ударостійкого пластику, що має антивандальні властивості. Кріплення розроблені таким чином, щоб протистояти урвищам механізму. Диспенсери, представлені в асортименті компанії Devisan, витримують великі навантаження і можуть використовуватися в місцях з високою відвідуваністю.

Антисептичні розчини

Звичайно, дозатор - важлива річ для дотримання гігієни, але не меншу роль відіграють дезінфікуючі засоби, які їх наповнюють. Для дозаторів всіх типів компанія пропонує вибір антисептичних розчинів для обробки рук та поверхонь.

На вибір покупців пропонуємо ємності із розчином різних обсягів. В асортименті знайдете дезінфектори в:

  • флакони по 250 мл;
  • літрових пляшках;
  • п'ятилітрових каністрах.

Не варто забувати, що, крім рук, важливо стерилізувати поверхні, з якими контактуєте. Розумне вирішення даної задачі - ультрафіолетовий дезінфектор. Наша компанія пропонує придбати дезинфектор портативний ультрафіолетовий на сайті Devisan. Ефективність знищення бактерій становить 99,9%. Такий дезінфектор це компактний пристрій у вигляді ліхтарика, який просто і зручно використовувати.