Інструкція Із Застосування Дезінфекційних Килимів

Дезінфекційні килими «DEVISAN» використовуються на підприємствах, з особливими вимогами до санітарного стану: птахівницьких і тваринницьких комплексах, комбікормових заводах, підприємствах харчової промисловості, лабораторіях, діагностичних та дослідницьких центрах, зоопарках,  карантинних ділянках, митних постах, в аеропортах, залізничних станціях, в медичних, шкільних і дошкільних установах та інших організаціях.

Дезінфекційний килим «DEVISAN» розміщують біля входу в так звану «чисту зону». При наступанні на дезінфекційний килим тиск, який чиниться, змушує попередньо влитий дезінфекційний засіб виділятися на поверхні килима,  зволожуючи, тим самим дезінфікуючи, підошви взуття. Залишок рідини вбирається назад в дезінфекційний килим.

Дезінфекційний килим  «DEVISAN» складається з трьох шарів:

Верхній шар — забезпечує хороше змочування підошви взуття дезінфекційним засобом і характеризується високою абразивною стійкістю;

Середній шар — утримує дезінфекційний засіб. Розчин дезинфектанта, рівномірно розподіляючись всередині мату, має лише незначний контакт з повітрям, що запобігає окислювальну деструкцію компонентів дезінфекційного розчину та не дає можливості розчину інтенсивно випаровуватися в повітрі.

Нижній шар — виконаний із зносостійкої водонепроникної тканини, яка не дозволяє дезінфекційному розчину протікати на підлогу.

Дезінфекційний килим  «DEVISAN» можна вільно переміщувати.

Слід мати на увазі, що переважно користуватися весь час одним і тим же дезінфекційним препаратом

Не рекомендується одночасно додавати в дезінфекційний килим дезінфектанти різних складів, з огляду на те, що дезінфектанти являють собою хімічно агресивні сполуки і, легко реагуючи між собою, можуть утворити хімічні сполуки, що не володіють дезінфекційними властивостями. Теоретично, в цьому випадку, не виключено утворення токсичних побічних речовин.

Регулярність додавання препарату в дезінфекційні килимки «DEVISAN» здійснюється відповідно до інструкції по застосуванню даного препарату.

У разі об’єктивної необхідності заміни препарату дезінфекції, найкраще ретельно промити дезінфекційний килимок під проточною водою, висушити і використовувати повторно.

Важливо враховувати, що дезінфекційний килимок «DEVISAN» сам по собі не чинить дезинфікуючого дії, а лише спільно з дезинфікуючим засобом.