Паперові рушники — чому правильний вибір такий важливий

Одноразові рушники є найвидатковішими матеріалами, необхідні всім громадським закладам. Вони використовуються в кафе та ресторанах, магазинах, торгово-розважальних центрах, кінотеатрах, театрах, на вокзалах, в аеропорту і т. д. Крім цього, одноразові рушники нерідко потрібні на спеціалізованих підприємствах, офісах, косметичних центрах. Також паперові рушники необхідні в барбершопах, перукарнях та салонах краси. Перш ніж придбати таку продукцію на нашому сайті, варто звернути увагу на її основні особливості та фактори вибору.

Переваги рушників

Представлені в каталозі одноразові рушники для обличчя та рук – це засоби індивідуального використання. У нашому каталозі представлено кілька типів, які відрізняються один від одного не тільки ціною і виробником.

Рушники можуть бути різними за розміром, кольором, товщиною, фактурою. Але незалежно від відмінностей, основні їхні переваги полягають у наступному:

  • гарне вбирання води;
  • простота та універсальність використання;
  • відсутність ворсинок на шкірі після протирання;
  • низька вартість;
  • екологічна безпека;
  • можливість вторинної переробки тощо.

Сьогодні купити одноразові рушники для перукарень на нашому сайті можна за кілька кліків. Всього 5 хвилин вільного часу, і ви зможете вибрати саме той товар, який ідеально підходить для вашого підприємства. Як же це зробити і не купити продукцію, яка не підійде вам за характеристиками та призначенням? Про це йтиметься нижче.

Як вибрати паперові одноразові рушники

Вам потрібні паперові рушники оптом у Києві, Львові, Харкові чи будь-якому іншому місті України? У такому разі під час їх вибору варто орієнтуватися на такі фактори:

Рівень поглинання. Він безпосередньо залежить від щільності та текстури. З невеликою кількістю вологи може впоратися практично будь-який рушник. Якщо ж вам необхідно, щоб рушник вбирав велику кількість води, найкраще віддавати перевагу 2-3 шаровим виробам. Вони не рвуться, не дратують шкіру і залишають у ньому ворсинок і слідів.

Розміри. Рушники для рук та обличчя можуть мати різні розміри. Якщо потрібні варіанти для звичайних серветниць, здебільшого вони відносно невеликі. Для барбершопів та перукарень використовуються рушники середнього розміру. Якщо продукція застосовуватиметься в санітарно-гігієнічних цілях, потрібні великі рушники.

Варіанти укладання. В даний час на ринку присутні упаковки з поштучними та рулонними рушниками. Найбільш простими та зручними у використанні є другі.

Таким чином, якщо враховувати всі перераховані вище фактори, можна підібрати саме той тип паперового одноразового рушника, який буде підходити для виконання конкретних завдань.

Які товари мають попит?

У зв'язку з поширенням пандемії коронавірусної інфекції, а також сезонності багатьох інших вірусних захворювань виріс попит на дезінфікуючі засоби. Вони дозволяють швидко та ефективно вбивати патогени на різноманітних поверхнях, роблячи навколишнє середовище безпечнішим для людини.

Якщо ви не знаєте, як продезінфікувати квартиру, то наші фахівці можуть допомогти підібрати необхідну продукцію. Йдеться про стерилізаторів, диспенсерів, дезінфекторів, одноразової паперової продукції тощо.

Чи цікавлять конкретні пропозиції? Зверніть увагу, що ціна на наш портативний ультрафіолетовий стерилізатор є дешевшою, ніж у більшості офлайн магазинів. Саме тому він має відповідний попит. Ми надаємо гарантію на продукцію, а також забезпечуємо їх швидку доставку до всіх регіонів України. Ця послуга оплачується додатково, залежно від вибору транспортної компанії, регіону доставки, додаткового замовлення кур'єрських послуг тощо.

Якщо у вас залишилися додаткові питання — зв'яжіться з менеджерами нашого сайту за номером телефону або написавши в онлайн-чат.