Підтримка чистоти в готелях та готелях з Devisan

Питання чистоти та дезінфекції в готелях, готельних будинках та ресторанах зараз актуальне як ніколи раніше. Правильна санітарна обробка готельних номерів, коридорів, ресепшн, та й усієї території загалом запорука здоров'я гостей та процвітання бізнесу власників готелю.

Наша компанія Devisan пропонує продукцію, яка значно полегшить підтримку чистоти та проведення дезінфекції для готелів та готелів. Наша техніка, розчини, диспенсери зроблять процес комфортним та найменш трудомістким.

Правила чистоти

Дотримання довгого переліку правил гігієни гарантує безпечне перебування відвідувачів у номерах, а також спокійну робочу атмосферу без ризиків для здоров'я персоналу. Перелічимо кілька основних процедур, які потрібно обов'язково проводити у готелях:

 • прибирання, дезінфекція всіх приміщень, приділяючи особливу увагу санітарно-гігієнічним місцям;
 • установка дозаторів для санітайзерів, рідкого мила, паперових
 • рушників;
 • очищення, стерилізація дверних ручок, поручнів, вимикачів та
 • інших поверхонь, з якими найчастіший контакт;
 • регулярне провітрювання кімнат;
 • у разі використання системи вентиляції своєчасна заміна фільтрів;
 • регулярне прибирання, дезінфекція стійки зустрічі відвідувачів.

Це той мінімум, який забезпечить безпеку людей, що знаходяться в готелі. Звісно, ​​заходи передбачають використання спеціальних засобів. Постає закономірне питання: чим дезінфікувати поверхні, щоб зробити це ефективно?

Засоби для дезінфекції поверхонь

Якщо говорити про поверхні, то слід підбирати розчини дезінфектора з максимально високим рівнем захисту. Для бізнесу сайт Devisan пропонує деззасоби у ємностях з великими обсягами, а також концентрати, які перед застосуванням розводять у потрібній кількості. Також у магазині можна замовити туалетний папір для диспенсерів у великих рулонах, серветки, паперові рушники оптом.

Зауважимо, що кожну ручку, вимикач тощо необхідно ретельно протерти окремо. Використовувати при цьому можна такі деззасоби з асортименту сайту:

 • засіб обробки інструментів TM Clean Stream;
 • розчин для обробки інструментів та поверхонь TM Clean Stream;
 • засіб для обробки поверхонь Ультра;
 • гель для дезінфекції сидіння унітазу Tork.

На сторінках магазину ви знайдете широкий вибір ефективних складів за прийнятними цінами. Зазначимо, що ціна на туалетний папір одношаровий, як і на ряд інших продуктів нижче середнього на ринку.

Дезінфекція ультрафіолетом

Ще одним методом боротьби із хвороботворними мікроорганізмами є ультрафіолетовий ручний стерилізатор Labomat Nano ULV. Портативний пристрій працює за рахунок вбудованої батареї, з можливістю заряджати. Невеликі розміри дозволяють застосовувати стерилізатор будь-де.

Принцип роботи полягає у генеруванні пристроєм ультрафіолетових променів, які відомі антибактеріальними властивостями. Щоб знищити до 99,9% мікробів достатньо обробляти поверхню лише 40 секунд. У готелях і готелях цей прилад є незамінною річ, оскільки завдяки йому можна стерилізувати будь-яку поверхню.

Комплексний підхід

Щоб отримати бажаний результат, необхідно діяти комплексно. Укомплектуйте готель диспенсерами для дезінфекторів, дозаторами для рідкого антибактеріального мила, встановіть кошики для сміття, замовте туалетний папір оптом, щоб кожен відвідувач міг вільно дотримуватися чистоти.

Все необхідне для професійного прибирання, обслуговування номерів, очищення та дезінфекції можна знайти на нашому сайті. Запевняємо, звернувшись до Devisan ви отримаєте високий рівень сервісу, та гарантовано якісні продукти від надійних виробників.