Специфіка вибору та утилізації паперових рушників

Санітарно-гігієнічна продукція - це товари, без яких не може обійтися жоден громадський заклад. Її використовують у торговельно-розважальних центрах, магазинах, ресторанах, кафе, барах, клініках, салонах краси, стоматологіях тощо. Вам потрібні витратні матеріали чи паперова продукція? Замислюєтеся про встановлення диспенсерів та ароматизаторів приміщень? Тоді наш сайт до ваших послуг.

Гігієнічна продукція застосовується не тільки в санвузлах, але і в торгових залах, зонах очікування, холах, на касах і т.д. найвибагливіших споживачів.

Як вибрати паперові рушники?

У зв'язку з тим, що багатьом потрібні паперові рушники, наш інтернет-магазин Devisan пропонує своїм клієнтам найширший вибір цієї продукції. Відразу виникає питання щодо того, які з них краще вибрати. У цьому плані фахівці рекомендують враховувати такі фактори:

  • Розміри. Рулони одноразових рушників із паперу відрізняються різним метражем. У нас є бобіни для завантаження в автоматичні та механічні диспенсери.
  • Кількість шарів. Одношарові рушники фахівці рекомендують використовувати переважно у санвузлах. Якщо йдеться про інші приміщення, краще замовити рушники, які складаються з двох-трьох шарів. Таким чином вони вбиратимуть більшу кількість вологи.
  • Товщина. Вона залежить від кількості шарів.
  • М'якість. Вона впливає комфорт використання. А цей фактор, у свою чергу, позначається на загальному враженні людини від відвідування конкретного закладу. Погодьтеся, ніхто не любить, коли в туалеті жовті або сірі рушники, які рвуться при найменшому контакті з вологою та шматками залишаються на руках
  • Рельєф. У більшості випадків клієнти віддають перевагу м'яким рушникам без рельєфу. Їхня поверхня не дратує шкірні покриви рук. Але тут є і другий бік медалі — рельєфна багатошарова продукція набагато міцніша і, як наслідок, гігієнічніша.
  • Колір. Білі рушники створюють враження чистоти, тому більшість покупців вибирає саме їх. Але на вибір є варіанти різних кольорів та відтінків.
  • Зручність використання. Йдеться насамперед про те, чи можна вироби помістити в спеціальні диспенсери для їхньої автоматичної подачі окремими листами.
  • Екологічність. Тут мається на увазі кілька факторів: кількість деревини, яка пішла на виготовлення партії матеріалу і відсутність різних хімічних сполук у складі, шкідливих для здоров'я.
  • Особливості переробки. Як правило, всі рушники відрізняються можливістю їх повторного використання. Вони повністю безпечні для довкілля.
  • Кількість виробів в упаковці. Є маленькі блоки рушників, так і оптові упаковки.

Якщо вам потрібні паперові рушники, вартість таких виробів буде залежати від усіх перерахованих вище факторів. При покупці визначте найважливіші серед них та орієнтуйтеся щодо ситуації.

Як вибрати контейнери для сортування

Неважливо, чи йдеться про харчові відходи чи паперову продукцію важливо правильно сортувати відходи. Процес сортування сміття за кольорами відбувається у громадських місцях за допомогою спеціальних систем, які дозволяють людям самостійно викидати відходи в резервуари, позначені різними кольорами (залежно від типу сміття).

При виборі кошиків для відходів потрібно враховувати їх обсяг, матеріал виробництва, вага, наявність кришки. Найкраще використовувати резервуари одного виду, що відрізняються між собою лише колірним позначенням. Як правило, вони не займають багато місця в приміщенні, тому в їхньому розміщенні не виникне проблем.

Ми розуміємо, що системи сортування відходів для кухні найближчими роками набиратимуть величезну популярність. Їх уже все частіше можна побачити в кафе, ресторанах, барах, піцеріях, їдальнях і т. д. Такі баки не тільки спрощують умови праці працівників, а й дозволяють компанії дотримуватися загальноприйнятих державних стандартів.

У каталозі нашого інтернет-магазину можна знайти різні комплекси, за допомогою яких сортування побутового сміття, органічних відходів, паперу тощо буде відбуватися максимально правильно і швидко.