Вибираємо туалетний папір для громадських закладів правильно

Один з найважливіших витратних матеріалів, без якого обійтися просто неможливо — туалетний папір для готелів, ресторанів, кафе, а також закладів громадського харчування. У зв'язку з великими витратами продукції, клієнти вважають за краще купувати папір оптом.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлено безліч товарів цього типу, при виборі яких варто орієнтуватися на певні фактори. Детальніше про це у статті нижче.

Як вибрати туалетний папір?

Співробітники нашого інтернет-магазину туалетного паперу часто стикаються з тим, що покупці не розуміють, які саме вироби їм потрібні. Здавалося б у чому складність? Подивився каталог, зробив вибір, оформив замовлення. Але на практиці все виходить інакше. Клієнти губляться в асортименті, не знають скільки шарів вибрати, яку текстуру, колір і т.д.

Внаслідок цього менеджерам доводиться надавати швидкі та інформативні консультації, за допомогою яких можна дізнатися велику кількість нюансів, пов'язаних із особливостями цих товарів.

При виборі великих рулонів туалетного паперу слід орієнтуватися на такі фактори:

 • габаритні розміри;
 • діаметр втулки;
 • довжина рулону;
 • матеріал виготовлення;
 • кількість куль;
 • кількість рулонів в упаковці;
 • кількість упаковок у ящику.

Якщо враховувати перелічені фактори, можна підібрати туалетний папір за тими характеристиками, які найкраще вам підходять. Важливо розуміти, що вироби для кімнат із низькою та високою відвідуваністю відрізняються між собою. Саме тому вибір туалетного паперу для готелів відрізняється від вибору продукції для кафе та ресторанів.

Переваги нашої продукції

Вам потрібний туалетний папір для диспенсерів у Харкові? У такому разі на сайті нашого інтернет-магазину Devisan ви можете придбати такий товар за доступною вартістю зараз. Основні його переваги полягають у наступному:

 • висока якість;
 • універсальність використання;
 • належна густина;
 • екологічна безпека;
 • великі рулони;
 • зручність експлуатації тощо.

У зв'язку з усіма перерахованими перевагами товари нашого Інтернет-магазину в даний час є дуже популярними. Попит на них збільшується з кожним місяцем. Ми готові до постійної співпраці з клієнтами, беручи на себе всю роботу із забезпечення їхньою санітарно-гігієнічною продукцією.

Чому правильний вибір туалетного паперу такий важливий

Може здатися, що витрати не впливають на економічні показники роботи підприємства, але це насправді не зовсім так. Якщо підрахувати, скільки грошей щомісяця витрачається на придбання миючих засобів, гігієнічної продукції та засобів дезінфекції, можна зрозуміти, що насправді це значні суми.

Хоч як дивно, але левова частка цих коштів витрачається на туалетний папір. Тому багато керівників бізнесів вважають за краще знаходити тих постачальників, які можуть запропонувати вигідні умови співпраці, роблячи постачання туалетного паперу великими партіями у чітко окреслені терміни.

Крім іншого, важливо правильно вибирати продукцію. Цей витратний матеріал впливає на враження клієнтів від відвідування закладу. Якщо воно буде несприятливим, шанс на те, що вони повернуться, знову сильно знижується.

Насправді існує багато нюансів, які на перший погляд видаються несуттєвими у роботі громадських закладів. Якщо детально їх проаналізувати, можна зрозуміти, що вони формують цілісну картину і створюють репутацію закладу. Саме тому навіть дрібниці впливають на економічні показники його діяльності.

Окрім туалетного паперу, на нашому сайті ви можете купити УФ стерилізатор, який дозволяє підвищити безпеку приміщення під час поширення інфекційних захворювань. Турбота про клієнтів — це насамперед інвестиція у свій бізнес. Економити на цьому в жодному разі не варто, тому що це несприятливо позначиться на розвитку компанії.