Як правильно проводити дезінфекцію та підтримувати чистоту громадських місць

В епоху коронавірусної інфекції питанням стерилізації поверхонь у громадських місцях приділяють пильну увагу. Видалення бактерій сприяє зниженню захворюваності. Цей процес є важливим для готелів, кафе, ресторанів, спортзалів, офісів, салонів краси, інших закладів. Хоча в побутових умовах стерилізація також не буде зайвою. Неоціненну допомогу у забезпеченні чистоти надасть уф стерилізатор переносний.

Як працює дезінфікуючий апарат

Переносний стерилізатор з баком розповсюджує ультрафіолетові наномолекули на поверхні. Це дозволяє усунути бактерії та віруси, які могли на них накопичитися. Апарат досить простий у роботі: достатньо підключити його і направити в бік поверхні, що дезінфікується. Пристрій не вимагає підключення до розетки, адже має вбудовану літій-іонну батарею. Вона дозволяє працювати протягом 60 хвилин без підзарядки.

Легкий та компактний пристрій зручно тримати в руці, виконуючи обробку, а його вага становить лише 650 грам. У неробочому стані його легко зберігати, воно вимагає великої кількості вільного простору для розміщення. При необхідності не важко відокремити бак з дезінфікуючим складом, щоб замінити його. Він вміщує 540 мілілітрів рідини.

Зазначимо, що ціна ручного стерилізатора є доступною, а отримані переваги від використання дезинфікуючого апарату неможливо порівняти з витратами на його покупку. Вкладення швидко окупиться, адже користувач отримає впевненість у чистоті поверхонь. Кількість відвідувачів громадських місць, де проводять обробку стерилізатором, збільшиться, адже вони знатимуть, що тут дбають про їхню безпеку.

Що ще допомагає підтримувати чистоту

Використання стерилізатора - це добре, але не позбавляє необхідності підтримувати особисту гігієну, мити поверхні і очищати їх від пилу. Навіть за достатньої дезінфекції поверхонь слід придбати паперові рушники в пачках. Вони повинні розташовуватися в вбиральні, тому що обід унітазу та інші туалетні поверхні — підвищені джерела розмноження бактерій.

Паперові рушники повинні бути виготовлені з безпечного для шкіри матеріалу, швидко та ефективно вбирати воду. Тому для їх виробництва використовують целюлозу та повторно оброблену сировину. У серветці може бути один або кілька шарів матеріалу.

Вони входять до широкого асортименту санітарно-гігієнічного обладнання в Україні, яке ви можете придбати в інтернет-магазині Devisan. Тут представлені виключно перевірені матеріали, використання яких безпечне для людини та навколишнього середовища.

Купити оптом паперові рушники буде набагато вигідніше. Можна забезпечити підприємство необхідними елементами підтримання чистоти за привабливою вартістю.

Додаткові пристрої

Сучасний інвентар для клінінгу включає широкий спектр елементів, які допомагають підтримувати чистоту та роблять життя безпечнішим. Він не зводиться до стандартних пилососів, ганчірок і швабрам, а набагато ширше. Сучасні технології дозволяють залишити в минулому нескінченне замочування та вичавлювання ганчірок, контакти з брудною водою.

Поломийні машини та акумуляторні пилососи в автоматичному режимі виконують обробку та прибирання приміщень. Користувачеві залишається лише встановити потрібний режим роботи і насолоджуватися тим, як засмічені, брудні поверхні починають сяяти чистотою.

Подбайте про покупку інвентарю, адже цим ви не тільки полегшите працю прибиральників, а й заощадите кошти. Довіряйте пристосувань від перевірених брендів, і тоді чистота приміщень завжди буде приємно дивувати відвідувачів і змушувати їх повертатися знову.