Гральні карти "Crazy War"

Оцінка: 5
2 відгуків
Бренд:
Артикул:
110100
Наявність:
Є в наявності
350.00 грн.

Унікальні карти "Crazy War" із зображення відомих світових політиків, військових та публічних особистостей в карикатурному жанрі.
Популярні особи, які певним чином впливають на російсько-українську війну 2022 року, зіграють разом з вами в гру.

4 сили світу - Україна, Європа, США та росія - 4 масті.
13 живих персонажей кожної масті - 52 особи та 2 джокера.
54 карти в колоді.

Робота українського художника Юрія Гринюка.
Оксамитове захисне покриття карт Soft Touch
Колода захищена ламінованою коробкою.
Розробено та виготовлено в Україні.
2022 рік.

Оригінальні карти для покеру в усі часи вважалися стильним подарунком для обраних, а колода карт із зображеннями видатних діячів російсько-української війни стане дійсно крутим презентом.

Особливістю цієї колоди стало не лише те, що замість традиційних образів нанесено зображення популярних політичних діячів, а й те, що колода відмальована вручну відомим українським художником Юрієм Гринюком. Таким чином, ви презентуєте не лише ігровий набір, а й своєрідний креативний витвір мистецтва.

Особливості подарункової ігрової колоди для покеру

Для справжніх шанувальників азартних ігор принадність такого подарунка розкриється і в Soft Touch покритті - воно забезпечить приємні тактильні відчуття під час тасування та роздачі, додасть картам довговічності та міцності, а також збереже оригінальний вид виробу навіть при щоденному використанні.

Якщо ж одержувач цього презенту не відносить себе до азартних людей, він знайде собі розвагу в багатьох пасьянсах, які дозволять, з одного боку, повноцінно використовувати ваш подарунок, а з іншого - не втягуватися в азартні ігри.

Зверніть увагу на наповнення унікальної колоди – у комплект входить 54 карти, з якими можна грати у всі популярні ігри: покер, деберц, бридж і навіть дурня.

Справжнім патріотам припаде до душі і той факт, що колода виготовлена в Україні. Подаючи такий презент близьким вам людям, ви робите внесок у розвиток економіки та підтримуєте український бізнес.

Як замовити оригінальний подарунок 

Купити гральні карти з політичними діячами воєнного часу буде цікаво ще й тому, що ви отримуйте частинку історії, виготовлену мінімальним тиражем. Такий подарунок справді по праву вважатиметься корисним, приємним та оригінальним.

Замовити українські гральні карти ви можете як собі на згадку про найважливіші події в сучасній історії країни, так і як презент для своїх друзів, родичів чи колег.

Звертайтеся за консультацією до наших співробітників, щоб вибрати зручні для вас умови доставки та оплати товару.

 

Бренд
Crazy War
Вага
164
Кількість, шт
54
Матеріал
папір/лак Soft Touch
Габарити
8,8 x 6,3 x 1,7
19 липня 2022
Замовила заздалегіть і очікупала тиждень першу партію, вже була черга, але це нормально =(

Карти неймовірні, малюнки яскраві і виконані дуже добре. Розглядала по декілька раз. Взяла спочатку собі, тепер замовляю на подарунки.
Враження неймовірні!
19 липня 2022
Супер яскраві карти з карікатурами. Особливо дає жару Дондон =)

Написати відгук